Şevkat Tekstil

Fabrikamızdan çıkan bir parça ürünün, incelikli detayları ve her aşamasında öne çıkan kalitesi dünya pazarındaki en önemli referansımızı oluşturuyor. Modelhane, kesim, dikim gibi üretime ait tüm birimlerin aynı çatı altında toplandığı Şevkat Tekstil tesisleri, aylık ortalama 500 bin adet olan üretim kapasitesini bu referansın gücüyle ortaya koyuyor. Çalışanına, müşterisine, tedarikçisine, içinde yaşadığı dünyaya ve topluma saygı duyarak, her bir adımda değer yaratmaya çalışarak...

Modelhane

Kreatif, yenilikçi ve uzman Şevkat Tekstil tasarım ekibi, koleksiyonlarını, müşterilerden gelen talepleri, trendleri ve müşteri eğilimlerini sentezleyerek hazırlar. Hazırlanan koleksiyonlar, teknolojinin de desteğiyle kumaşla buluşacak kalıplara dönüşür ve kesime hazırlanır.

Kesim

Üretim süreçlerinin her bir adımındaki titizlik, kesim sırasında en yüksek noktasına ulaşır. Kesimhanemizde kullanılan üstün teknolojik özellikli makina parkı, deneyimli kesimcilerimizin yönetiminde işini en iyi biçimde tamamlar. Ürün artık dikime hazırdır...

Dikim

Şevkat Tekstil dikimhane bölümü, yetkin insan kaynağının, teknolojinin son olanaklarıyla buluştuğu modern bir atölyedir. Hız, müşteri kriterleri ve yüksek kalitede üretim, bu aşamada devreye giren kalite kontrol mekanizmasıyla minimum fire ve maksimum verimlilik hedefler. Kendisiyle yarışan bir kalite standardı dikimhanenin çalışma prensibidir.

Kalite Kontrol

Üretim süreçlerimizden beklenen kalite standardına uygunluk, sürecin her aşamasında ayrı ayrı değerlendirildiği gibi son noktada geniş bir bakış açısıyla ve müşteri kriterlerinin de ışığında titizlikle denetlenir. Her bir parçanın kusursuzluğu kalite kontrol çemberinin nihai hedefidir. Onaylanan ürünler artık ütüye ve global yolculuklarına hazırdır.

Ütü ve Paketleme

Her bir müşterimize ait etiketleme, paketleme ve sevkiyat prosedürü, ütü ve paketleme bölümümüz tarafından gerçekleştirilir. Hızlı, kesintisiz ve beklentileri %100 karşılayacak bir sevkiyatla üretim süreci tamamlanır.