Hakkımızda

Hazır giyim sektöründe deneyimiyle ve başarılarıyla Şevkat Tekstil, tasarımdan dikime üretimin tüm aşamalarını kendi bünyesinde tamamlayan bir kurum olarak çeyrek asırdır faaliyet göstermektedir. Yenilikçi tasarımlar, rekabetçi bir maliyet politikası ve kusursuz bir üretim süreci sonunda, Avrupa'nın çeşitli tanınmış markalarının çatısı altında müşterileriyle buluşmaktadır.

Şevkat Tekstil

Çok ünlü bir markanın billboardlarında, web sitesinde, vitrininde veya dergi ilanlarında gördüğünüz bir giysinin, nasıl bir emek, özen ve üretim süreci sonrasında hayata geçirildiğini merak ederseniz sizi tesislerimizde konuk etmekten keyif alırız. Tasarımcıların hayallerinde başlayan süreç, ipliğin, kumaşın, düğmenin, fermuarın ve tüm tamamlayıcı aksesuarların adım adım bir araya gelmesiyle gerçeğe dönüşür. Bir fikirdir ilk anda, bir esintidir ve tek tek parça parça bir koleksiyonu oluşturur. Müşterilerimizin hayalleriyle tam uyumlu, kimi kez onlara yön gösteren, uzun süren koleksiyon toplantılarında kimi zaman farklı bir şekil alan, gelişen, her sezon yenilenen ve daima bir yıl sonrasını düşünerek oluşturulan koleksiyonların doğuş hikayesi en özet biçimde budur.Modelhanede şekillenir, kesimhanede doğar, dikimhanede tamamlanır ve nihai kullanıcısının dolabında sonlanır.

Sadece kendi müşterilerimizin değil, onların müşterilerinin mutluluğunu da hedefleriz. Yarattığımız fark kısaca budur. Her sezon yeniden doğan koleksiyonların tasarım aşamasından itibaren üretimin içinde olmak ise kuşkusuz bize en ucuz fiyatla üretim yapan ülke ve firmalardan farklı bir rekabet şansı doğurmaktadır. Türk Tekstilinin en önemli ihtiyaçlarından birinin bu rekabet şansını doğru kullanmak ve yönetmek olduğunun bilinciyle her geçen gün gelişen ve her süreçte yenilikçiliği hedefleyen bir firma olmaya gayret ediyoruz.

Çeyrek asırdır kalitenin, sürdürülebilir başarının ve ülkemiz tekstil sektörünü tüm dünyada en iyi biçimde temsil etmenin peşindeyiz. Dünyanın en önemli markalarının seçimi olan ürünlerimizi, dünya standartlarında bir üretim ve kalite kontrol mekanizması sonrasında pazara sunuyoruz.